Masaj fiyatları konusunu mu merak ediyorsunuz? Çok fazla masaj hizmeti sunan yer ve kişinin çok farklı fiyatlarını görmekteyiz. Her bağımsız çalışan profesyonel masöz kendi hizmet ücretlerini kendisi belirler. Öte yandan tecrübemize dayanarak piyasa bilgisini sizle paylaşmak isteriz.

Bu videoyu ilk hazırladığım zamanda bu yana yaklaşık 2 sene geçtiği ve 2022 yılında yüksek enflasyon ortamına girdiğimiz için, belirttiğim fiyatlara en az yüzde 50 ilave yapmanızı öneririm (yani 100 TL olarak belirttiğim en az 150 TL)

 

 

Önce masaj hizmetinin fiyatını belirleyen faktörleri düşünelim. Masaj fiyatını belirleyen ana 3 faktör vardır.


 
İstanbul Bağımsız Masaj Uzmanlarına Gitmek İçin Tıklayın
 

Fiyat pazarlığı yapmak yerine, herhangi bir kişiden aldığınız fiyatın alacağınız hizmete değip değmeyeceğini değerlendiriniz.

Unutmayın: Ne ödüyorsanız onun karşılığını alırsınız. 🙂 Ucuz her zaman daha iyi demek değildir. Önemli olan verilen paranın karşılığı değeri almaktır.

Masaj terapi ile değişimlere ‘merhaba’ deyin! Masajın amacı, kişiyi tamamen relaks kılmaktır. Kaslar gevsemeli, hem vücut hem de zihin rahatlamalıdır. Odanın ambiyansı, kişinin huzurlu hissetmesinde önemli yer tutar. Doğa kokan mumlarla yaratılan loş bir ortam ve hafif müzik, sizi odaya girdiğiniz andan itibaren relaksa davet eder. Konforlu bir masaj masasının bulunması ve bu ortam içinde uzanarak masaj almak, sizi mutlu edecektir. Ağrılarınızı bırakarak, yeniden doğmuş gibi mutlu ve huzurlu çıktığınız bu oda, hayatınızı değiştirecektir.

 

Sitemize ve masaj hizmeti veren uzmanlara nasıl erişirsiniz? Videoyu izleyin lütfen. 🙂
 

 

İstanbul Bağımsız Masaj Uzmanlarına Gitmek İçin Tıklayın