Nefes Almak

Nefes almak, vücudu arındırmak ve canlandırmak adına bilinen en etkili araçtır. Yüzeysel nefesler aldığınız zaman tüm yaşamsal fonksiyonlarınız yavaşlar.

İstanbul’da profesyonel masöz ile elit,vip seviyesinde,first class kalitede,en iyi ve en güzel masaj hizmetini alın ve keyif dolu anlar yaşayın – TIKLAYIN: https://twitter.com/butik_masaj

Eğer daha derin ve uzun nefesler aldığınızda solunum sistemin fonksiyonları dengelenir ve vücudunuzdaki tüm hücreleriniz oksijenle dolar.

Derin nefes alarak güçlü noktalarınızın ağrı ve gerginlik rahatsızlıklarda kurtulmasına ve şifalı enerjinizin vücudunuza nüfus etmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bu kitapta öğrenmiş olduğunuz akupresür tekniklerini uygularsanız ve derin diyafram nefesi almaya odaklanırsanız, vücudunuzun tedavi sürecine yardımcı olursunuz ve sağlıklı yaşamanın keyfini yaşarsınız.

Nefes almaya odaklanarak, ağrılı güçlü noktanızı daha iyi kullanabilmeniz adına size yardımcı olabilir. Gözlerinizi kapatın, ağrılı bölgenize odaklanın, derin nefes alın ve ağrılı bölgeyi tutarak şifalı enerjinizin buraya aktığını hayal ediniz.

Diyaframınıza derin nefes alınız ve karın bölgenizin şişmesine izin veriniz. Nefesiniz karnınızın en derinlerine ulaştığını hissedin. Yavaşça nefes veriniz, az önce nüfus etmesine izin verdiğiniz enerjinin şimdi tüm vücudunuza yayılmasına izin veriniz. Bu safhada masaj hareketleri kullanmayınız.

Üç dakikalık bir sürenizi, nefesinizi ağrının üzerine yoğunlaştırmak adına kullanınız. Sıklıkla, ağrılı bölgeye baskı uygulandığında zayıf sirkülasyon gözlemlenmiştir.

Üç dakikalığına nazikçe bastırıp, uzun ve derin nefesler aldığınızda, sinir sisteminin kapakçıklarını kapatırsınız ve bu bölgenin tedavisine yardımcı olursunuz. Nefes alma tekniği bu kitapta bahsi geçen akupresür tedavisinin faydalarını artırabilir.

İstanbul masaj prensipleri: https://youtu.be/-5j-3xO_9H4

Profesyonel masaj: https://youtu.be/jZEoTue4VP8

Dokunmakla başlar: https://youtu.be/aaa6H9krpo0

0