Bir Profesyonel Gibi Yapabilirsiniz


İstanbul’da kim iyi bir masaj sevmez ki? Dokunmanın gücü hayret vericidir. Ağrıları iyileştirebilir, rahatsızlıkları tedavi edebilir veya iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Birçok insan profesyonel masaj yaptırmak için büyük miktarlarda para harcar. Peki, bunu neden yaparlar? Masaj, gevşeme ve iyi hissetme duyguların içinde olağanüstü bir yolculuktur. Harika bir masajdan sonra hissettiğiniz duygudan daha muazzam bir duygu olamaz.

Bir sonraki muazzam yararı, değer verdiğiniz kişi ile samimiyetinizi artırmasıdır. Dokunma gücü samimi bir yakınlık oluşturmanın en iyi yoludur!

Fakat masaj yakınlık sağlamaktan çok daha fazlasıdır. Tedavi amaçlı kullanılır veya ağrılarınız olduğunda kaslarınızın gevşemesini sağlar. Farklı yollarla ulaşamayacağınız rahatlama duygusunu size yaşatır.

İlk masajımı doğum günü hediyem olarak yaptırmıştım. Masaj seansı sırasında neler olacağı hakkında en ufak bir fikrim bile yoktu. Masanın üstünde uzanacağımı ve iri yapılı bir kadın tarafından derim soyulana kadar ovalanacağımı düşünüyordum. Kesinlikle yanılıyordum!

Hizmet veren masöz okuldan yeni mezun olmuş ve ilk işinde tecrübe kazanmaya çalışan genç bir kızdı. Ufak tefek biriydi ve benimkilere benzer uzun kahverengi saçları vardı. “Bana nasıl iyi bir masaj yapabilir ki?” diye düşünmüştüm.

45 dakika sonra masaj odasından çıktığımda hayretler içerisindeydim. Hayatım boyunca hiç bu kadar rahatlamamıştım. Hayır, uygunsuz hiç bir şey olmamıştı. Hayal ettiğimin aksine seans tamamen bir tedavi ve terapi tecrübesiydi.

Bu tecrübeden sonra evimde aynı tecrübeyi yaşayabilir miyim diye düşünmeye başladım. Elbette eşimi ikna etmek zorundaydım, fakat denemeye değerdi. Böylece eğitim almadan nasıl iyi bir masaj yapılır ve masaj sanatı konularını araştırmaya başladım.

Araştırmalarımın ürünü olarak bir mini kitap yazdım ve mini videolar hazırladım. Bu video onlardan biri ve devamı da var. İçeriğinde masaj yapan ve yaptıran için tatminkâr tecrübeler yaşaması adına birçok bilgi ve teknikler bulacaksınız.

Masaj size ve partnerinize daha önce tatmadığınız bir memnuniyet tecrübesi yaşatacaktır. Tabii ki her zaman profesyonel masözlere ücret ödeyerek yaptırabilirsiniz ve bundan tamamen vazgeçmeyin. Eğer kendiniz öğrenirseniz benzer sonuçları zaman zaman evinizde de elde edebilirsiniz! Sadece biraz bilgiye ve deneyime ihtiyacınız olacaktır.

Bilgilerimi paylaşmaya karar verdim. Kitabı okuduktan veya video serimi izledikten sonra masaj yapmayı ve bu eski yöntemi keyif verici bir oyuna çevirmeyi öğreneceksiniz. Özel biri ile özel duygular paylaşabilmeniz için masaj harika ve olağanüstü bir yöntemdir.

İstanbul’da masaj yapmayı öğrenerek bir kahraman olabilirsiniz. Videolarımı izleyerek veya kitabımı okuyarak, iyi bir masaj yapmak adına ihtiyacınız olan bütün teknikleri öğrenin!

0